O firmie

Usługi Pogrzebowe świadczymy od 1991 roku. Towarzysząc Państwu w najboleśniejszych chwilach od 25 lat staramy się doskonalić swoją ofertę tak, aby sprostać stawianym przez klientów wymaganiom.

Świadczymy usługi przewozu zmarłych na terenie całego kraju i organizujemy pogrzeby w Nowej Rudzie oraz okolicznych gminach.Posiadanie własnej chłodni pozwala nam zagwarantować, że ciało bliskiej Państwu osoby będzie godnie oczekiwało na przygotowanie do ostatniej podróży…

 

Oferujemy bogaty wybór trumien, urn i akcesoriów pogrzebowych, w ty również odzież żałobną oraz wieńce i wiązanki wykonane według indywidualnych życzeń.

W trudnych chwilach służymy pomocą przez całą dobę.

Zajmujemy się również wykonaniem i sprzedażą nagrobków granitowych, grobowców oraz wszelkimi pracami kamieniarskimi na cmentarzach.

Od 10 lat prowadzimy własną kwiaciarnię gdzie można zakupić znicze, kwiaty, stroiki, wieńce lub zlecić dekorację grobu.

Dwudziestopięcioletni okres prowadzenia działalności pozwolił nam zapracować na wizerunek firmy rzetelnej i godnej zaufania.

Na zlecenie rodziny profesjonalnie wykonujemy kompleksową usługę pogrzebową obejmującą eksportację ciała z domu, przygotowanie do pochówku i wszystkie usługi cmentarne. W razie potrzeby uzgodnimy także terminu odbioru zmarłego z prosektorium w innej miejscowości ora przygotujemy dokumentację potrzebną do uzyskania zasiłku pogrzebowego z ZUS.